Prawo o stowarzyszeniach zmienione niezadowalająco
Niedawna nowelizacja prawa o stowarzyszeniach wprowadza zarówno zmiany zdecydowanie pozytywne, jak i te o charakterze neutralnym lub wręcz negatywnym. Niestety, tych dwóch ostatnich wydaje się być znacznie więcej - pisze Mateusz Judziński. I dodaje, że w żadnym stopniu nie realizuje ona potrzeby uproszczenia i skoncentrowania prawa stowarzyszeń w jednej ustawie.








