Ośrodek w Gostyninie przepełniony, sale będą wieloosobowe
W Krajowym Ośrodku Zapobiegania Zachowaniom Dyssocjalnym w Gostyninie jest już 49 osób. Ministerstwo Zdrowia chce więc zmienić wymogi dotyczące sal. Będą mogły być wieloosobowe, bez m.in. węzła sanitarnego. To miejsce detencji, nie placówka terapeutyczna - oceniają eksperci.










