NSA: komisja ds. reprywatyzacji nie mogła karać prezydent Warszawy
Komisja do spraw reprywatyzacji nie miała prawa nałożyć na Hannę Gronkiewicz-Waltz grzywny za niestawienie się przed nią - stwierdził dziś Naczelny Sąd Administracyjny. Zdaniem NSA grzywna mogła być nałożona tylko na stronę, a prezydent Warszawy nią nie jest.









