Sędziowie z innych izb i ławnicy mają orzekać w Izbie Dyscyplinarnej SN
Zanim powołani zostaną sędziowie i ławnicy do nowej Izby Dyscyplinarnej Sądu Najwyższego, orzekać w niej będą mogli sędziowie przeniesieni z innych izb oraz ławnicy z warszawskich sądów okręgowych. Taką zmianę przewiduje kolejna poprawka do nowelizacji ustawy o SN. Proponuje ona też jawny wybór ławników do SN.












