Coraz więcej młodych sędziów przechodzi w stan spoczynku
Z danych Ministerstwa Sprawiedliwości wynika, że w 2012 r. w stan spoczynku, czyli na emeryturę, przeszło 158 sędziów, a rok później 127. Jednak w ostatnich latach niemal dwukrotnie wzrosła liczba wniosków ze względów zdrowotnych.









