Prezes WUG o bezpieczeństwie pracy w przedsiębiorstwie
Prezes Wyższego Urzędu Górniczego Mirosław Koziura uczestniczył w konferencji naukowej pt. Bezpieczeństwo pracy w przedsiębiorstwie, która odbyła się 30 września br. w gmachu Wydziału Górnictwa i Geologii Politechniki Śląskiej w Gliwicach.

