Zakończyło się posiedzenie Komisji Trójstronnej
Zakończyło się posiedzenie Komisji Trójstronnej w Centrum Partnerstwa Społecznego "Dialog" w Warszawie. Wiceminister finansów Maciej Grabowski poinformował w czwartek PAP, że zgłoszone uwagi zostaną przeanalizowane, a ostateczny projekt może różnić się od obecnego.
