Szpital zapłaci 140 tys. zł za chustę w brzuchu
Do 140 tys. zł podwyższył Sąd Apelacyjny w Lublinie wysokość zadośćuczynienia, jakie ma zapłacić szpital z Tomaszowa Lubelskiego pacjentce, której po operacji pozostawiono w brzuchu serwetę z gazy. W sprawie toczył się też proces karny w którym stwierdzono niedopełnienie obowiązków przez instrumentariuszkę.



















