Chorzy z niedoborem odporności niepotrzebnie leczeni w szpitalu
Pacjenci, u których stwierdzono pierwotny niedobór odporności, nie mogą być leczeni w domu, lecz muszą co miesiąc trafiać do szpitala, aby przyjąć leki. Domowe leczenie jest możliwe jedynie w przypadku dzieci lub tych, którzy kontynuują leczenie po 18. roku życia.


