Samorządy w europejskich ugrupowaniach
Polskie samorządy będą mogły wstępować do europejskich ugrupowań wspłpracy terytorialnej (EUWT). Są to ponadnarodowe instytucje, mające osobowość prawną, ktrych zadaniem jest wspieranie i ułatwianie wspłpracy terytorialnej w Unii Europejskiej.




