Samorząd Tychów przejął dawny szpital wojewódzki
Samorząd Tychów stał się właścicielem dawnego szpitala wojewódzkiego w tym mieście i zarządzającej nim spółki Megrez. W czwartek zarząd Woj. Śląskiego sprzedał miastu nieruchomości oraz udziały w tej spółce. Do 2020 r. Tychy zainwestują w szpital co najmniej 40 mln zł.







