Rząd zdecyduje o wprowadzeniu kwalifikowanego podpisu przy rejestracji spółek
Przy zakładaniu spółki z o.o. przez internet nie będzie można korzystać ze zwykłego podpisu elektronicznego; będzie można się posługiwać tylko kwalifikowanym podpisem elektronicznym lub podpisem potwierdzonym profilem ePUAP - zakłada projekt, którym we wtorek ma zająć się rząd.















