Kierowca szefa MON odjechał z miejsca wypadku
Po wypadku pod Toruniem policjanci nie zastali kierowcy szefa MON na miejscu zdarzenia. Nie prowadzili też czynności zmierzających do ustalenia, dlaczego kierowca, który uczestniczył w wypadku, nie pozostał na miejscu.










