Sąd Arbitrażowy KIG nagradza za najlepsze prace o arbitrażu
Absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego Katarzyna Kempa zwyciężyła w konkursie na najlepszą pracę magisterską dotyczącą problemów sądownictwa polubownego i mediacji. Jak podkreślał we wtorek podczas uroczystego podsumowania konkursu prezes Sądu Arbitrażowego przy KIG Marek Furtek, udział w takiej rywalizacji ułatwia start do kariery na rynku usług prawnych. Katarzyna Kempa pracuje już w kancelarii Salans.



