Kolejne pozwy zbiorowe trafiły do krakowskiego sądu
Do krakowskiego sądu wpłynęły dwa kolejne pozwy zbiorowe. Jeden złożyli mieszkańcy gminy Skawina w sprawie opłat za kanalizację, drugi działacze Małopolskiego Związku Zapaśniczego o odszkodowania za grzywny - ustaliła w piątek w Sądzie Okręgowym w Krakowie.





