Okrągły stół dla sądownictwa w sprawie pozycji referendarzy i asystentów
W czwartek 20 września 2012 r. odbędzie się kolejna debata Okrągłego Stołu dla Sądownictwa pod patronatem I Prezesa Sądu Najwyższego. Organizatorem jest Stowarzyszenie Sędziów Polskich Iustitia.





