Bezpieczeństwo górników kosztuje coraz więcej
Według wyliczeń Dziennika Gazety Prawnej, w ciągu ostatnich dwóch lat kopalnie zainwestowały niemal 2,2 mld zł w profilaktykę zagrożeń. Choć zakładów wydobywczych jest mniej, bezpieczne wydobycie kosztuje coraz więcej.



