W stolicy zainaugurowano kampanie promocyjną „500 milionów drzew”
Leśnicy i przedstawiciele Fundacji Ekologicznej ARKA ułożyli wspólnie z dziećmi liczbę 500 000 000 z sadzonek drzew leśnych. Inauguracja kampanii 500 milionów drzew odbyła się w poniedziałek na Placu Zamkowym w Warszawie.







