Zaksięgowanie otrzymanego zestawu komputerowego

Samorząd terytorialny

W jaki sposób samorządowa jednostka budżetowa powinna zaksięgować otrzymany od jednostki nadrzędnej używany zestaw komputerowy o wartości 3250 zł?

28.03.2011

Wyrok NSA z dnia 3 marca 2010 r., sygn. akt II OSK 481/09

Samorząd terytorialny

W operacie szacunkowym należałoby wskazać znane cechy decydujące o podobieństwie. Są to, jak wynika z art. 4 pkt 16 ustawy o gospodarce nieruchomościami, położenie, stan prawny, przeznaczenie, sposb...

21.03.2011
ukraine Переклади на українську
poland Przetłumacz na polski