Minister prezydenta: sędziowie SN, którzy nie złożyli oświadczeń przechodzą w stan spoczynku
Wobec sędziów SN, którzy skończyli 65 lat i nie złożyli oświadczenia o woli dalszego orzekania, prezydent nie wydaje żadnego postanowienia. Przechodzą oni w stan spoczynku z mocy prawa - powiedziała w poniedziałek prezydencka minister Anna Surówka-Pasek.




















