Iustitia zaczyna walkę o wyższe pensje
Sędziowie rozpoczęli akcję protestacyjną. Podzielono ją na trzy etapy: bojkot udziału w komisjach wyborczych, wręczanie (lub wysyłanie) czerwonych kartek premierowi i dni bez wokand. O podjęciu protestu zdecydowali sędziowie ze Stowarzyszenia Sędziów Polskich Iustitia.

