Sprawy o wykroczenia też będą nagrywane
Ministerstwo Sprawiedliwości planuje nagrywać rozprawy w sprawach o wykroczenia, a zarejestrowane uzasadnienie ustne zastąpi pisemne. Pierwsze nagrania rozpoczną się w wybranych salach jeszcze w tym roku - informuje Rzeczpospolita.












