Przyszłość Ośrodka Szkolenia Państwowej Inspekcji Pracy
Sprawy związane z funkcjonowaniem Ośrodka Szkolenia Państwowej Inspekcji Pracy im. prof. Jana Rosnera we Wrocławiu były tematem obrad drugiego w tym roku Kolegium Głównego Inspektora Pracy, które odbyło się 12 lutego w siedzibie GIP w Warszawie. Wrocławski ośrodek po przekształcaniu go z zakładu budżetowego w placówkę sektora finansów publicznych od dwóch lat jest jednostką organizacyjną PIP.




