Udział w firmowej wigilii nie jest przychodem dla pracownika
Przyjęcie świąteczne nie jest świadczeniem pozapłacowym. Pracownik nie musi więc płacić od tego podatku. Pracodawca z kolei może uznać wydatki związane z imprezą za koszt uzyskania przychodów wyjaśnia Paweł Szymański, doradca podatkowy w kancelarii MDDP.




