Ministerstwo Środowiska: samorządy nie zadbały wystarczająco o zieleń na swoim terenie
Środowisko
Jak pokazuje raport NIK, problem ochrony zadrzewień w polskich miastach nie jest nowy. Wygląda na to, że samorządy nie wystarczająco zadbały o zieleń na swoim terenie. W miejsce terenów zielonych powstawały przeróżne inwestycje, niestety także kosztem tych zadrzewień, które dzisiaj na ustach mają politycy PO komentował wczoraj ostatnie doniesienia medialne Paweł Mucha, rzecznik prasowy Ministerstwa Środowiska.