Jest wniosek o sesję nadzwyczajną sejmiku woj. podkarpackiego
Kluby PSL, PO i SLD, które w sejmiku woj. podkarpackiego tworzą koalicję, złożyły w środę wniosek o zwołanie sesji nadzwyczajnej poinformowała PAP przewodnicząca sejmiku Teresa Kubas-Hul (PO). Termin sesji ma być znany w czwartek.



