Śląscy samorządowcy apelują: ograniczenie liczby kadencji nie rozwiąże problemów JST
Zarządzanie gminą jest zadaniem trudnym, a limity dotyczące kadencyjności mogą doprowadzić do takiego kierowania samorządami, które będzie skutkowało co najwyżej rozwiązywaniem krótkoterminowych problemów - ostrzega w swoim stanowisku Śląski Związek Gmin i Powiatów.




