Rzecznik praw pacjenta za zmianami w komisjach ds. błędów medycznych
W zasadach działania wojewódzkich komisji ds. orzekania o zdarzeniach medycznych, w których skład wchodzą lekarze i prawnicy, potrzebne są zmiany uważa rzecznik praw pacjenta Barbara Krystyna Kozłowska. Jej zdaniem niektóre z nich powinny być liczniejsze, a także powinny one korzystać z biegłych z innych województw.









