Centralna agencja i ministrowie będą nadzorować państwowe spółki
Zarząd nadzorczy nad spółkami Skarbu Państwa będzie przy Kancelarii Prezesa Rady Ministrów, a zarząd merytoryczny przy poszczególnych ministrach branżowych - zapowiedział minister Henryk Kowalczyk. Projekt odpowiedniej ustawy ma być gotowy w przyszłym tygodniu.




