Rząd rezygnuje na razie z reformowania abonamentu
Dofinasowywanie mediów publicznych to rozwiązanie doraźne - powiedział wiceministr kultury Jarosław Sellin. I dał do zrozumienia, że na razie nie będzie rozwiązania problemu abonamentu RTV. Sugerował, że nowa opłata adiowizualna może powstać jeszcze w tej kadencji.





