Ministerstwo sprawiedliwości chce umożliwić wykorzystywanie laptopów na egzaminach adwokackich, radcowskich i notraialnych. Radcowie krytykują projektowany przepis
Prawnicy
Ministerstwo Sprawiedliwości planuje stworzyć możliwości rozwiązywania zadań przy użyciu sprzętu komputerowego podczas egzaminu adwokackiego, radcowskiego i notarialnego. Do uzgodnień międzyresortowych skierowane zostały projekty odpowiednich rozporządzeń. Krajowa Rada Radców Prawnych przedstawiła swoje krytyczne uwagi do tego projektu. Wątpliwości wzbudza przede wszystkim przyjęta w nim zasada, że to zdający będzie odpowiedzialny za ewantualne problemy wynikające z użycia tego sprzętu.