Czy po relokacji maszyny konieczne jest przeprowadzenie ponownego badania oceny zgodności?
Pytanie pochodzi z publikacji Serwis BHP Czy w przypadku relokacji maszyn (prasy, rok produkcji 1999-2006) z Państwa Unii Europejskiej (Niemicy) do Polski, wymagane/zasadne jest przeprowadzenie ponownego badania oceny zgodności? Do relokacji niezbędny będzie częściowy demontaż poszczególnych części maszyn. Maszyny będą ponownie składane, instalowane i użytkowane w Polsce w zakładzie produkcyjnym.



