Gminy pozytywnie o wycince drzew bez zezwolenia
Związek Gmin Wiejskich RP pozytywnie ocenia projektowane zmiany, zmierzające do umożliwienia wycinki drzew lub krzewów na prywatnej posesji bez zezwolenia. W ocenie Związku, obecnie obowiązujące przepisy są zbyt restrykcyjne -informuje resort środowiska.









