Naczelna Rada Lekarska: należy wstrzymać pakiet onkologiczny
Naczelna Rada Lekarska stwierdziła, że wejście 1 stycznia 2015 roku w życie tzw. pakietu onkologicznego grozi destabilizacją całego systemu ochrony zdrowia. Pakiet, nie poprawiając sytuacji pacjentów onkologicznych, może pogorszyć szanse leczenia pozostałych chorych.




