Nowy Sącz: Medikor otworzył nowy szpital
1 grudnia 2014 rozpoczął działalność nowy szpital położniczo-ginekologiczny Medior w Nowym Sączu. Placówka należy do Grupy Neomedic (dawniej Grupa Ujastek), która zarządza szpitalami ginekologiczno-położniczymi w Krakowie i Chorzowie.



