Elbląg/ Dwie aptekarki oskarżone o wyłudzenie 1,3 mln zł
Agata Złotowska z Prokuratury Okręgowej w Elblągu powiedziała PAP, że właścicielka jednej z aptek w województwie warmińsko-mazurskim została oskarżona o podrabianie recept w celu osiągnięcia korzyści majątkowej i wyłudzenie mienia znacznej wartości na szkodę NFZ. Pracownicę tej samej apteki oskarżono o udzielenie szefowej pomocy w oszustwie. Obu farmaceutkom grozi do 10 lat więzienia.







