90 osób w szpitalach po zatruciu tlenkiem węgla w Kwidzynie
90 pracowników Warmińskich Zakładów Przetwórstwa Owocowo-Warzywnego w Kwidzynie trafiło do szpitali z powodu zatrucia czadem; nie ma zagrożenia ich życia podał rzecznik wojewody pomorskiego Roman Nowak. Prokuratura wszczęła śledztwo, które wyjaśni przyczyny zdarzenia.


