Szpital Biziela: wspólna strategia pomogła nam wyjść „na plus”
Zmiany w naszej placówce zaczęliśmy od fundamentów. Przekonaliśmy lekarzy, profesorów do stworzenia wspólnej strategii dotyczącej przyszłości. Strategia, jako jedna z nielicznych w Polsce została przygotowana głównie dzięki zaangażowaniu ordynatorów - mówi Miłosz Piontek, dyrektor ds. finansowych Szpitala Uniwersyteckiego Nr 2 im. Jana Biziela w Bydgoszczy.


