Kielce: Caritas buduje hospicjum stacjonarne
Cartas diecezji kieleckiej buduje hospicjum stacjonarne. Na dokończenie inwestycji potrzeba jeszcze około 1,5 mln zł. Na ten cel przeznaczony zostanie między innymi dochód z organizowanego 11 lutego koncertu charytatywnego.

