Proces wójta Dziadkowic - po raz trzeci od początku
Przed sądem w Bielsku Podlaskim ruszył we wtorek proces wójta gminy Dziadkowice oskarżonego o przekroczenie uprawnień - poinformowało biuro prasowe Sądu Okręgowego w Białymstoku. Proces rozpoczął się po raz trzeci; dwa wcześniejsze wyroki uchylono.




