Informacja o zużyciu energii ma być po polsku
Nie każdy egzemplarz produktu będzie musiał mieć odrębną kartę dotyczącą zużycia energii, ale dystrybutor produktu wykorzystującego energię będzie zobowiązany do udostępniania jej użytkownikowi końcowemu przewiduje projekt zmian w ustawie.













