Ranking organizowany jest  przez Centrum Etyki Biznesu Akademii Leona Koźmińskiego i weryfikowany przez PwC, pod patronatem Forum Odpowiedzialnego Biznesu. W tegorocznej edycji wzięły udział 74 firmy, które złożyły ankiety, opisując szczegółowo swoje działania w zakresie odpowiedzialności społecznej w różnych obszarach. Dentons został doceniony jako Firma Społecznie Odpowiedzialna.

Czytaj: Dentons zastąpił w Polsce Salansa>>>

- Dentons globalnie aktywnie wspiera inicjatywy, które mają pozytywny wpływ na społeczeństwo. Pomaganie innym i współodpowiedzialność społeczna jest częścią misji naszej firmy. Dotyczy to również działań na rzecz lokalnej społeczności – komentuje wyróżnienie Arkadiusz Krasnodębski, partner zarządzający Dentons Polska. - Wspieramy wartościowe inicjatywy oraz bezpośrednio angażujemy się w sprawy dla nas ważne – dodaje Agnieszka Wardak, partner odpowiedzialny za działania pro bono w warszawskim biurze Dentons i członek Globalnego Komitetu Pro Bono w Dentons.
Ranking ukazał się w Dzienniku Gazecie Prawnej w wydaniu z dn. 22 kwietnia 2015 roku.

....................
Dentons to globalna firma prawnicza z tradycją świadczenia usług prawnych sięgającą 1742 roku, utworzona przez połączenie międzynarodowej kancelarii Salans LLP, kanadyjskiej – Fraser Milner Casgrain LLP (FMC) oraz międzynarodowej kancelarii SNR Denton. Zespół Dentons to ponad 2600 prawników w 75 biurach i 50 krajach Afryki, Azji i obszaru Pacyfiku, Kanadzie, Azji Środkowej, Europie, na Bliskim Wschodzie, na Kaukazie, w Rosji i w krajach Wspólnoty Niepodległych Państw, oraz w Wielkiej Brytanii i w Stanach Zjednoczonych. Dentons obsługuje prywatne przedsiębiorstwa, spółki publiczne, rządy i agencje rządowe, małe i średnie przedsiębiorstwa, start-upy oraz osoby prywatne na poziomie lokalnym, regionalnym i globalnym.LEX Navigator Postępowanie Cywilne>>>