SN: Telekomunikacja słusznie ukarana
Kara w wysokości 11 mln zł nałożona w 2006 roku przez Prezesa Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów na Telekomunikację Polską, za nadużywanie pozycji dominującej na rynku przy sprzedaży Neostrady, była uzasadniona - stwierdził 17 marca br. Sąd Najwyższy.

