Przedsiębiorcy liczą w 2011 roku na deregulację i lepsze prawo
Poprawa jakości prawa, reforma systemu emerytalno-rentowego oraz opieki zdrowotnej, usprawnienie procesu inwestycyjnego to najważniejsze zmiany, których oczekują w 2011 roku przedsiębiorcy skupieni w Krajowej Izbie Gospodarczej. Członkowie tej organizacji liczą także, że przyszły rok będzie rokiem deregulacji polskiej gospodarki. Zdaniem KIG, polska gospodarka potrzebuje także reformy finansów publicznych oraz ograniczenia przywilejów emerytalnych.


