Od czwartku opłaty egzekucyjne na nowych zasadach
Od 26 grudnia 2013 r. obowiązuje nowelizacjaustawy o komornikach sądowych i egzekucji, obniżającą opłaty egzekucyjne pobierane w przypadku umorzenia postępowania. Komornik zwróci opłatę dłużnikowi, jeżeli okaże się, że orzeczenie nie powinno zostać wykonane.








