Czy w skierowaniu na badania profilaktyczne należy zawrzeć informację o potencjalnym narażeniu na czynniki chemiczne?
Pytanie pochodzi z publikacji Serwisu BHPPracownik administracyjny spędza w pomieszczeniach laboratoryjnych, w których są wykonywane analizy chemiczne około 1-2 godz. dziennie. Nie siedzi na stanowisku pracy, ale przemieszcza się między nimi. Czy w skierowaniu do lekarza profilaktyka wpisywać odczynniki niebezpieczne z tych analiz z tych pomieszczeń wraz z NDS, które zostały zmierzone?



