Prawie 50 ton ślimaków winniczków zebrano w woj. podlaskim
Blisko 50 ton ślimaków winniczków zebrano w tym roku w województwie podlaskim - poinformowała Regionalna Dyrekcja Ochrony Środowiska w Białymstoku. Ślimaki są sprzedawane głównie do Francji, gdzie są przysmakiem.









