Ministerstwo Zdrowia: pielęgniarki będą się kształcić w zakresie wypisywania recept
Ministerstwo Zdrowia poinformowało, że 3 listopada 2015 roku został zatwierdzony program kursu specjalistycznego dla pielęgniarek i położnych dotyczącego ordynowania leków i wypisywania recept. W związku z tym organizatorzy kształcenia podyplomowego mogą już uruchamiać kształcenie w tym zakresie.





