Kołobrzeg: budowa hospicjum ze wsparciem unijnym
W Kołobrzegu powstaje hospicjum dla pacjentów z chorobami onkologicznymi. Inwestycja otrzyma dofinansowanie ze środków unijnych w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego 2014-2020. Zakończenie inwestycji planowane jest na czerwiec 2017.












