Powstanie nowa agencja ds. wymiany akademickiej

Wspieranie międzynarodowej wymiany akademickiej, upowszechnianie informacji o polskim szkolnictwie to niektóre z zadań nowej instytucji - Narodowej Agencji Wymiany Akademickiej.

08.05.2017

Prawnicy najemcą idealnym

Mieszkanie najlepiej wynająć prawnikom lub architektom - radzi Puls Biznesu.Niestety w kategorii prawników nie mieszczą się raczej studenci prawa.

04.05.2017

Pieniądze z internetowej zbiórki bez podatku

Fiskus nie weźmie daniny od osoby wspartej w charytatywnej zbiórce, jeżeli otrzymana suma nie przekracza kwoty wolnej od podatku - wynika z interpretacji dyrektora Krajowej Informacji Skarbowej,...

04.05.2017

Rusza konkurs dLK Banking Law Challenge 2017

Nagroda pieniężna oraz płatne staże w kancelarii dLK Korus Okoń Radcowie Prawni - to nagrody, które czekają na zwycięzców konkursu dLK Banking Law Challenge 2017.

02.05.2017

Doktoraty wdrożeniowe do podpisu Prezydenta

Senat przyjął bez poprawek ustawę o zmianie ustawy o stopniach naukowych i tytule naukowym oraz o stopniach i tytule w zakresie sztuki oraz niektórych innych ustaw (projekt rządowy).

28.04.2017

Prawo i co dalej? - przewodnik po aplikacjach

Jesteś absolwentem studiów prawniczych i decyzja dotycząca dalszej kariery zawodowej spędza ci sen z powiek? Nie wiesz, czy powinieneś zostać prokuratorem, czy może lepiej wybrać zawód radcy...

28.04.2017
ukraine Переклади на українську
poland Przetłumacz na polski